Sık Sorulan Sorular SSS

En az kiralama süresi 24 saatir.

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

Eurocar aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Rose Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için 0552 526 1628 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Teslim ve Bırakma :ROSE RENT A CAR istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması DROP karşılığında sağlanmaktadır.

Ödemeler geçerlilikleri ROSE RENT A CAR tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.

 
Canlı Yardım